Производот е успешно внесен во кошничка.

Пица со пршута мала

Печеница,кашкавал,печурки,доматен сос.

150 ден.

Млечна Класик 4 лица

Биено сирење, овчки кашкавал, кравји кашкавал, овчо сирење, кајмак, тиро, урнебес, леб, декорација(домат, краставица, магдонос). 1300гр

780 ден.

Млечна Класик 2 лица

Биено сирење, овчки кашкавал, кравји кашкавал, овчо сирење, кајмак, тиро, урнебес, леб, декорација(домат, краставица, магдонос). 700гр

470 ден.

Роловано пилешко

200 грама

160 ден.

Сувомесната Класик 2 лица

Пршута, кулен, печеница, свински чаден врат, чадено пилешко филе, чајна, тиро салата, маслинка, леб, декорација(домат, краставица, магдонос). 600гр

450 ден.

Роловано свинско

200 грама

160 ден.

Сувомесната Класик 4 лица

Пршута, кулен, печеница, свински чаден врат, чадено пилешко филе, чајна, тиро салата, маслинка, леб, декорација(домат, краставица, магдонос). 1100гр

780 ден.

Посна класик за 4 лица

Виџис, печурки, вргањ, печурки шампињони, брокула, тиквиња, црн патлиџан, туна, вариво. 1200гр

650 ден.

Сендвич со стек

140 ден.

Зеленчукова Класик 2 лица

Вргањ на скара, брокула на путер, шампињони на скара, тиквиња на скара, полнета пиперка со изварка, круна од домат со павлака, црн патлиџан-триестино, прстени од кромид на скара, леб, декорација(лимон, магдонос). 600гр

400 ден.

Пица со пршута голема

Печеница,кашкавал,печурки,доматен сос.

300 ден.

Зеленчукова Класик 4 лица

Вргањ на скара, брокула на путер, шампињони на скара, тиквиња на скара, полнета пиперка со изварка, круна од домат со павлака, црн патлиџан-триестино, прстени од кромид на скара, леб, декорација(лимон, магдонос). 1200гр

650 ден.

Пица со пилешки стек мала

Стек,кашкавал,печурки,доматен сос.

140 ден.

Похована Класик 2 лица

Поховани пилешки прсти, похован кашкавал, поховано биено сирење, пилешки крокети, поховани тиквиња, поховани прстени од кромид, татар сос, леб, декорација(лимон,магдонос). 700гр

450 ден.

Пилешка Класик 2 лица

Пилешка ролована, пилешки прсти, пилешко зачинето на коцки, пилешки крилца и копанчиња, пилешки крокети, пилешки ражнич со печурки, помфрит со сирење, дресинг, леб, декорација(магдонос, лимон). 700гр

450 ден.

Пилешка Класик 4 лица

Пилешка ролована, пилешки прсти, пилешко зачинето на коцки, пилешки крилца и копанчиња, пилешки крокети, пилешки ражнич со печурки, помфрит со сирење, дресинг, леб, декорација(магдонос, лимон). 1300гр

750 ден.

Месна Класик 2 лица

Пикант колбаси, свинско каре на коцки зачинето, свински ражнич со кромид и печурки, свинска ролована, чешел од чадена сланина, коктел ќофте помфрит, дресинг, леб, декорација. 700гр

480 ден.

Похована Класик 4 лица

Поховани пилешки прсти, похован кашкавал, поховано биено сирење, пилешки крокети, поховани тиквиња, поховани прстени од кромид, татар сос, леб, декорација(лимон,магдонос). 1300гр

750 ден.

Месна Класик 4 лица

Пикант колбаси, свинско каре на коцки зачинето, свински ражнич со кромид и печурки, свинска ролована, чешел од чадена сланина, коктел ќофте помфрит, дресинг, леб, декорација. 1300 гр

850 ден.

Брускети

80 ден.

Помфрит

300 грама

90 ден.

Леб

50 ден.

Маслинки

100 грама

50 ден.

Помфрит со сирење

100 ден.

Мексикана Мала

Кулен,кашкавал,печурки,доматен сос.

140 ден.

Маргарита Голема

Доматен сос, кашкавал.

200 ден.

sad

sad

sad ден.

Капричиоза Мала

Шунка,кашкавал,печурки,доматен сос.

120 ден.

Ладен Сендвич со Печеница

100 ден.

Капричиоза Голема

Шунка,кашкавал,печурки,доматен сос.

240 ден.

Пица со Печеница Мала

140 ден.

Вегетаријана Голема

Домат, пиперка, кашкавал, печурки, маслинки, доматен сос.

240 ден.

Пица со Врат Голема

Врат,кашкавал,печурки,доматен сос.

280 ден.

Пица со Врат Мала

Врат,кашкавал,печурки,доматен сос.

140 ден.

Пица со Печеница Голема

280 ден.

Пирошки

150 грама

100 ден.

Кулен Златиборац

100 грама

100 ден.

Чајна Златиборац

100 ден.

Пилешко во Кари сос

300 грама

200 ден.

Вегетаријана Мала

Домат, пиперка, кашкавал, печурки, маслинки, доматен сос.

120 ден.

Палачинки Солени

120 ден.

Ладен Сендвич со Пршута

120 ден.

Грчка Салата

Краставица, домат, кромид, маслинки, сирење. 450гр

130 ден.

Мешана Салата

Зелка, салата, цвекло, морков, домат, краставица, сирење, маслинки. 600гр

130 ден.

Витаминска Салата

Зелка, цвекло, морков. 250гр

80 ден.

Цезар Салата

Салатка, кубети, пилешки стек, домати, јајце, пармезан, дресинг. 250гр

180 ден.

Ладен Сендвич со Шунка

100 ден.

Ладен Сендвич со Кулен

100 ден.

Маргарита Мала

Доматен сос, кашкавал.

100 ден.

Свинска Вешалица

200 грама

220 ден.

Мексикана Голема

Кулен,кашкавал,печурки,доматен сос.

280 ден.

Пилешки Двојник

250 грама

200 ден.

Клуб Сендвич

120 ден.

Биено Сирење на Скара

250 грама

200 ден.

Похован Кашкавал

250 грама

190 ден.

Поховани Зденки

300 грама

190 ден.

asd

sad

dsa ден.

Пилешки Стек

200 грама

160 ден.

Омлет

80 ден.

Селска кајгана

130 ден.

Пилешки Ражнич

200 грама

160 ден.

Свински Ражнич

200 грама

160 ден.

Чадена Сланина

120 грама

90 ден.

Колбас

130 грама

90 ден.

Свинско Каре на Коцки

150 грама

140 ден.

Похован стек во кари сос

200 грама

240 ден.

Поховани Прстени од Кромид

60 ден.

Селско месо

300 грама

280 ден.

Брокула на Путер

200 грама

90 ден.

Поховани Тиквиња

90 ден.

Пилешко на Коцки

150 грама

120 ден.

Mozzarella Cheese

100 грама

150 ден.

Пршута

100 грама

150 ден.

Кравјо Сирење

250 грама

150 ден.

Шопска

Краставица, домат, сирење, маслинки. 450гр

100 ден.

Топено Сирење

Додатоци по желба.

150 ден.

Панцерота

100 ден.

Шампињони со сланина на Скара

250 грама

180 ден.

Ребра во фурна

300 грама

280 ден.

Посна класик за 2 лица

Виџис, печурки, вргањ, печурки шампињони, брокула, тиквиња, црн патлиџан, туна, вариво. 600гр

400 ден.

Урнебес

Урда, буковска пипер, лук по желба. 250гр

100 ден.

Тиро

Фета, павлака, феферони, оригано. 250гр

100 ден.

Тзазики

Краставица, павлака, капар. 250гр

90 ден.

Похован стек

180 грама

190 ден.

Таратур

Краставица, павлака, лук по желба. 250гр

100 ден.

Пилешки прсти

250 грама

170 ден.

Пица со пилешки стек голема

Стек,кашкавал,печурки,доматен сос.

280 ден.

Pizza with bacon small

120 ден.

Пица со сланина голема

Сланина,кашкавал,печурки,доматен сос.

280 ден.

Пица со сланина мала

Сланина,кашкавал,печурки,доматен сос.

140 ден.

Connect Пица мала

Врат, печеница, кулен, печурки, доматен сос, кашкавал.

150 ден.

Connect Пица голема

Врат, печеница, кулен, печурки, доматен сос, кашкавал.

300 ден.

Пица со туна мала

Туна, печурки, кашкавал, маслинки, доматен сос.

140 ден.

Пица со туна голема

Туна, печурки, кашкавал, маслинки, доматен сос.

280 ден.

Резервирај