event_img

Сега во продажба и на Connect Beach

Сега во продажба и на Connect Beach

28

Април

event_img

КУКУ ЛЕЛЕ

ВЛЕЗ СЛОБОДЕН!!! Организиран превоз за настанот Поаѓање 9:30 часот (Паркинг Кеопс), враќање 2:30 часот (паркинг Connect Beach) цена на повратен билет 100 ден

05

Септември

event_img

БЕЗБЕДНО НА НАШИТЕ ПЛАЖИ!

Недела 12 часот Connect Beach БЕЗБЕДНО НА НАШИТЕ ПЛАЖИ! Пријателски и корисни совети од пријателскиот Полицаец.

30

Јули

event_img

ВЛАДО ЈАНЕВСКИ

Карти во продажба во Pub Connect i Connect beach 120 ден Обезбеден превоз од Битола до Сливница Резервација на маси задолжително со пијалок! Инфо // 077 994 635// 070 518 536 // 075 263 861

29

Јули

event_img

Captain Morgan - Недела 23 Јули 13 часот

Captain Morgan - Недела 23 Јули 13 часот Коктели -Хостеси- Награди Забава на плажа Придружете ни се!!!

23

Јули

event_img

White Sensation Festival - 3rd edition @

Најголемиот настан во Преспа, White Sensation Festival - 3rd edition @Connect Beach Ве поканува на заедничко дружење. 22ри ЈУЛИ на #ConnectBeach.

22

Јули

event_img

Турнир -Одбојка на плажа-

За сите учесници бесплатен ручек и награди - ваучери од Connect beach 1 место 4500 ден 2 место 2500 ден и 3 место 1500 ден

16

Јули

event_img

Мoдна ревија на Sara Fashion

Недела 09 Јули Мoдна ревија на Sara Fashion Бидете дел и вие од оваа незаборавно модно доживување Најновите модели на костими за капење на најатрактивните манекенки во Македонија !

09

Јули

event_img

Луда летна журка со КУКУ ЛЕЛЕ

Дали сте спремни да ги дочекаме КУКУ ЛЕЛЕ вечерва на CONNECT BEACH? Да се забавуваме! Сабота 08 Јули 21h

08

Јули

event_img

Денска забава со група MISTIC

Поминете прекрасно неделно попладне со вашата фамилија или биските пријатели во најубавото место на Преспанското езеро - Connect beach restorant и оваа недела од 12 до 18 часот со жива музика само за Вас Група - MISTIC

23

Април

event_img

Недела 16 Април и Понеделник 17 Април

Дегустација на јагнешко печење - традиционалните вредности на Велигденскиот празник!

17

Април

event_img

Велигденски викенд во CONNECT BEACH REST

JOKER BAND

16

Април

event_img

Неделно попладне во COnnect Beach

Mistik band

26

Март

event_img

Осмомартовска забава

Connect beach restorant Осмомартовска веселба со Joker band со почеток во 21 h Резервирајте и обележете го денот на жената во најдобриот ресторан на преспанското езеро Тел. 077 994 635

08

Март

event_img

Организирање на свадбени веселби

Ресторанот Connect Beach претставува магичен сплет од стилски ентериер, декорација , професионална услуга и врвна кујна .Овозможува свадбена прослава за 370 лица. Бесплатно основно аранжирање на главна маса и поставување на столиците, нудиме 4 мениа но доколку имате посебни барање нашиот тим е секогаш отворен за соработка и исполнување на Вашите барања..

01

Март

event_img

JOKER BAND

Connect Beach - подготвени за забави овој викенд MISTIK Band ОВАА Сабота 25 Февруари Почеток 21 h Време е да ја разгориме атмосферата на преспанското крајбрежје.....

25

Февруари

event_img

Голема забава - Отварање на затворениот

Голема забава - Отварање на затворениот ресторан на Connect beach ! Го славиме заедно празникот на виното и љубовта во прекрасна и топла атмосфера

14

Февруари

event_img

Организирани семејни прослави

Организирани семејни прослави - оставете ја целата организација на тимот на Connect Beach - аранжирање на просторот по ваш вкус, соодветно мени за вашиот буџет и по ваша желба, музика и се што ви треба ....

24

Септември

Резервирај